Instagram Mağaza Sekmesi Nasıl Kullanılır

Instagram Mağaza Sekmesi Nasıl Kullanılır

Ekranın alt kısmındaki Instagram Mağazası sekmesine dokunduğunuzda, Instagram Mağazaları’nı keşfetmek ve bir satıcının web sitesinden veya Instagram’dan alışveriş yapmak çok kolay.

  1. Instagram ana sayfa akışınızın alt kısmındaki Alışveriş’e (çanta simgesi) dokunun ve çeşitli Instagram Mağazalarına göz atmak için kaydırın.

  2. Veya takip ettiğiniz markalara ve Instagram’ın önceki etkinliğinize göre önerdiği mağazalara gitmek için Mağazalara Göz At’a dokunun . Bir mağazaya girmek için Mağazayı Görüntüle’ye dokunun .

  3. Bir mağazada görüntülemek için bir ürüne dokunun. Bazı mağazalarda, satın alma işlemini tamamlayabileceğiniz perakendecinin sitesine gitmek için Web Sitesinde Görüntüle’ye dokunun .

  4. Diğer mağazalarda, bir perakendecinin web sitesine gitmeden satın alma işlemini tamamlamanıza olanak tanıyan Instagram’da Satın Al adlı bir özellik vardır . Arayın Instagram üzerinde Buy logosu ve musluk Görüntüle Dükkanı .

  5. Tap Hemen Al ya Sepete ekle, ardından seçin ve Çıkış İşlemlerine veya Görünüm Sepet > Çıkış İşlemlerine . Satın alma işleminizi tamamlayın.

    Kesin söz, perakendecinin alışveriş sepetini nasıl kurduğuna bağlı olarak farklılık gösterebilir.

  6. Alternatif olarak, ana sayfa akışınızda Alışveriş’e dokunduktan sonra , çeşitli kategorilerdeki özel öneriler için Editörün Seçtikleri: Hediyeler’e dokunun . Keşfetmek için herhangi bir kategoriye dokunun ve mağazayı takip etmek için Takip Et’e dokunun .

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş