Neden Instagram Keşfet sayfasına girmelisiniz?

Neden Instagram Keşfet sayfasına girmelisiniz?

Keşfet sayfası “Popüler” sayfa olarak başladı. Ardından, yalnızca yüksek etkileşime sahip popüler hesaplar bu sayfada yer alma şansına sahipti. 

Ne yazık ki, çoğu zaman Popüler sayfası ne kullanıcılarla alakalı ne de işletmeler için faydalı olmuştur. Keşfet’e girer. 

Artık her Instagram kullanıcısı, Instagram’daki etkinliklerine ve muhtemelen sevecekleri konulara göre öneriler alabilir. 

Bunu akılda tutarak, Instagram Keşfet sayfasına girerek işletmenizin elde edebileceği avantajlar nelerdir? 

  • Son derece hedeflenmiş bir kitleye ulaşma yeteneği: Wired’in Instagram’ı “ internetteki en gerçek yer ”i Keşfet olarak adlandırmasının bir nedeni var . Keşfet sayfasında, her şey kişiselleştirme ve alaka düzeyi ile ilgilidir. Bu nedenle, Keşfet’te aldığınız herhangi bir görüş, markanıza ve hakkında yayınladığınız konulara ilgi duyması muhtemel kullanıcılardan gelir. 
  • Marka bilinirliğini artırma fırsatı: İnsanlar ayakkabı satın almaları gerektiğinde, zaten bildikleri ayakkabı markalarını düşünürler. Instagram Keşfet sayfasında görünmek, daha fazla potansiyel müşterinin markanızı ve sunduğunuz benzersiz avantajları tanıması anlamına gelir. 
  • Daha fazla takipçi ve müşteri kazanma şansı daha yüksektir: Konunuzla ilgilenen kullanıcıların gönderilerinizle etkileşim kurması ve hesabınızı takip etmesi muhtemeldir. Aynı şekilde, bu kullanıcılar ürünlerinizi satın almak için Alışveriş gönderilerinizi Keşfet’te bulabilir. 

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş