Influencerları Çevrimdışı Etkinliğinize Davet Edin

Influencerları Çevrimdışı Etkinliğinize Davet Edin 

Çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlama el ele gider. İster bir moda partisi, ister büyük bir açılış veya bir konferans düzenleyin, etkileyicilerle çalışmak, hedef kitlenize ulaşmanın, etkinliğinizi tanıtmanın ve daha fazla katılımcı elde etmenin harika bir yoludur.

Neden? Moda veya yaşam tarzı etkileyicileri genellikle takipçilerini sahne arkasına alarak günlük hayatlarının anlarını Instagram Stories aracılığıyla paylaşıyor. Böylece herhangi bir ücret ödemeden etkinliğiniz ve markanız hakkında söz sahibi olabilirsiniz. 

Ancak bir Instagram gönderisinde etkinliğinizden bahsetmek istiyorsanız, influencer ile takım kurabilir ve ondan sahne arkası fotoğraflarını/videolarını bir etiketle yayınlamasını isteyebilirsiniz. 

COVID-19’un patlak vermesi bize etkinliklerin iptal edilebileceğini veya ertelenebileceğini öğretti, ancak bu, bu en iyi uygulamanın bugünlerde geçerli olmadığı anlamına gelmiyor. Çevrimiçi etkinliklerin sayısı arttığından, sosyal mesafeli kişilerle çalışmak ve onlardan seslenmelerini istemek, markanızı sosyal mesafeler sırasında tanıtmanın kanıtlanmış bir yoludur. 

 

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş